Dnes je Pondělí 24. Září 2018,  Svátek má Jaromír Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  své Fórky i SMS můžete podepsat NICKEM nebo EMAILEM
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Nedávno mě kámoši vytáhli trošku ven. Manželku jsem ubezpečoval, že přijdu okolo půlnoci! Ale hodiny se rychle míhaly a pivo šlo dolů příliš hladce. Okolo 2:30 ráno, ožralý jako sviňa, jsem se vydal domů.
Jen co jsem vstoupil do bytu, naše kukačky v hale ožily a třikrát zakukaly. Hlavou mi problesklo, že by se manželka mohla probudit, tak jsem duchapřítomně ještě 9-krát zakukal. Byl jsem opravdu pyšný na svoji schopnost tak šikovně se vyhýbat konfliktním situacím ve stavu totalní ožralosti!
Ráno, když se me manželka ptala, kdy jsem se vrátil večer domů, tak jsem ji s klidem řekl, že o půlnoci. Nevypadala, že by něco tušila! WOW! Dostal jsem se z toho!! Později mi oznámila, že budeme muset koupit nové kukačkové hodiny do haly. Když jsem se ptal proč, odpověděla: "Tak si představ, že v noci třikrát zakukaly, potom řekly "do pr*ele", ještě čtyřikrát zakukaly, odkašlaly si, třikrát zakukaly, chvíli se chechtaly, potom ještě dvakrát kukly a nakonec si prdly ..."
995 znaků, 7 smsek Známka: 2.07 Hlasů: 24 Čteno: 8559x Posláno: 727x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Alkoholické
64/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Jaromír
Zítra - Zlata
Pozítří - Andrea
Popozítří - Jonáš
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.052026987075806