Dnes je Neděle 24. Března 2019,  Svátek má Gabriel Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Kupte si hru pro PC nebo hrací konzoli
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > O nevěře

Prijde chlapik domu a co nevidi - v jeho posteli cizi chlap s jeho zenou. Manzel nevahal, chytil chlapika a hybaj s nim do kulny. Tam milemu chlapikovi vytahne tu jeho okrasu a chlapik ztuhne hruzou, kdyz mu ji zacne zatahovat do sveraku. A prosi: "Clovece, nedelej to. Uz to vickrat neudelam." A manzel trochu dotahne a rika: "Vsak se neboj, jen aby si mi neutekl." Nato chlapik ztuhne podruhe. Manzel se blizi s pilou na zelezo. Tak znovu prosi: "Proboha, nerez mi ho. Ja se tu vickrat neukazu," a manzel se zase jen pousmeje a rika: "Vzdyt jdu jen upilovat rucku od sveraku, aby si se nemohl odmontovat." Ale jako by toho nebylo dost, tak zacne manzel brousit velikansky nuz.To uz chlapik ztrati nervy a zoufale prosi: "Prosim te, nerez mi ho, ja to uz vickrat neudelam, nikdy vic me neuvidis, fakt..." Manzel uz tez nevydrzi a rika: "Co se tolik bojis. Vubec ti ho nechci uriznout; jen Ti brousim nuz. Ty si ho odriznes sam, jen co zapalim tuhle kulnu!"
965 znaků, 7 smsek Známka: 1.98 Hlasů: 49 Čteno: 14989x Posláno: 1868x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O nevěře
8/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Gabriel
Zítra - Marián
Pozítří - Emanuel
Popozítří - Dita
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2019 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.040496110916138