Dnes je Středa 21. Listopadu 2018,  Svátek má Albert Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > O nevěře

Tri muzi se dohaduji, jak prijit na neveru manzelky. Jeden rika: "Dal jsem deset tisic do odposlechu a nic jsem nezjistil. Pritom jsem si jistej, ze ma samstra!" Druhej rika: "To nic neni, ja dal deset za odposlechy a deset soukromemu ocku, aby ji sledoval, a taky nic nevim. Pritom jsem si jistej, ze ma milence!" Ten treti posloucha, usmiva se a potom rekne: "Teda panove, jste zabari. Ja investoval petku a vim vse." "Jak jsi to prosim tebe dokazal, za takovej smesnej obnos?" "Uplne jednoduse. Prijel jsem ze sluzebni cesty a cestou z prace domu jsem se stavil v samosce koupit si pivo. Vim dobre, ze manzelka by mi ho nekoupila. Doma jsem si v pohode sednul na balkon, zapalil cigaro, vypil pivo a flasku vrznul na vedlejsi balkon. Vyletela sousedka a zacala hulakat. Tak jsem na ni houknul: 'Co tady rves, ty kurvo?' A ona? 'Jakapak ja jsem kurva. Tvoje manzelka je kurva. V pondeli tady byl ten, v utery ten...'"
927 znaků, 6 smsek Známka: 2.14 Hlasů: 52 Čteno: 20338x Posláno: 2359x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O nevěře
4/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Albert
Zítra - Cecílie
Pozítří - Klement
Popozítří - Emílie
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.043977975845337