Dnes je Čtvrtek 21. Března 2019,  Svátek má Radek Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > O nevěře

Jeden pilot havaruje s letadlem nekde uprostred Ciny. Dlouho bloudi nekonecnou pustinou az nakonec dorazi ke staremu panskemu sidlu v lesich. Otevre mu stary Cinan a on ho pozada, aby u neho mohl prespat. Cinan ho pusti dovnitr pod podminkou, ze si nesmi nic zacit s jeho zenou. Pilot mu to slibi se slovy, ze druhy den poputuje dal. Nato ho Cinan upozorni, ze jestli ho chyti, podrobi ho trem nejhorsim cinskym mucenim. Vecer u vecere se ale pilot nenapadne domluvi s Cinanovou zenou a v noci ji navstivi. Potichu si uzivaji a pilot v domneni, ze stary Cinan je napul hluchy, jde spat. Rano se ale probudi s tezkym bremenem na hrudi. Otevre oci a vidi velky balvan na prsou a na nem napis "1. cinske muceni - velky kamen na hrudi". Pilot si pomysli, ze to je jednoduche muceni a jde kamen vyhodit z okna. V tom na zadni strane kamene uvidi napis "2. nejhorsi cinske muceni - kamen privazan k pravemu varleti". Kdyz pilot vidi, ze kamen je uz moc daleko na to, aby ho chytil, vyskoci z okna za kamenem a hned pod oknem uvidi dalsi napis: "3. nejhorsi cinske muceni - leve varle privazane k noze postele".
1120 znaků, 7 smsek Známka: 1.89 Hlasů: 38 Čteno: 13769x Posláno: 1839x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O nevěře
9/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Radek
Zítra - Leona
Pozítří - Ivona
Popozítří - Gabriel
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2019 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.037987947463989