Dnes je Úterý 17. Července 2018,  Svátek má Martina Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Líbí se Vám Fórky? A máte své WWW stránky? Dejte na ně náš odkaz.
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Do mlecneho baru prisel prislusnik StB v civilu a vyslovil sve prani: "Prosil bych koblizky a caj." "Koblizky nejsou," ohlasila vedouci. "Tak koblizky a kafe." "Dyt vam rikam, ze koblizky nejsou." "Jezismarja, tak koblizky a kakao." Vedouci bezela k telefonu, vytocila primou linku nacelnika, protoze prislusnika v civilu velice dobre znala a zoufale pravila: "Soudruhu nacelniku, prosim vas, ihned sem prijdte, nebo se zblaznim, mam tu potize s jednim vasim podrizenym." Nacelnik pribehl za par minut, poslal prislusnika pryc a pravil: "Tak copak provedl?" Vedouci zacala trpelive licit sve utrpeni. "Chtel koblizky a caj, ja mu rikam, ze koblizky nemame a on, ze tedy chce koblizky a kafe. Ja mu znovu povidam, ze koblizky nejsou a on vam, soudruhu nacelniku, na me vybafne, abych mu dala koblizky a kakao. To je hruza, co?" Nacelnik se rozcilil a zacal kricet: "To je blbec, co? Mela jste ty koblizky vzit a omlatit mu je o hlavu!"
942 znaků, 6 smsek Známka: 1.79 Hlasů: 56 Čteno: 16004x Posláno: 506x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Policajtské
18/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Martina
Zítra - Drahomíra
Pozítří - Čeněk
Popozítří - Ilja
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.044169187545776