Dnes je Úterý 25. Září 2018,  Svátek má Zlata Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Jeden západní reportér přijel do Arménie napsat pár naučných reportáží. V jedné vesnici se seznámil s jedním starým mužem a požádal ho o nějaké vyprávění z jeho života. Dědeček začne vyprávět:
"Jednou, to se mi ztratil osel. Se sousedy jsme vzali nějakou vodku a šli osla hledat. Hledali jsme celý den, nakonec jsme ho našli. Vypili jsme vodku a jeden po druhém jsme toho osla opíchali. Byla to tenkrát strašná legrace."
Reportér si uvědomil, že o něčem takovém nemůže napsat článek, a tak poprosil o nějakou jinou příhodu. Tak dědeček povídá: "Jo tenkrát, před válkou, se sousedovi ztratila žena. Vzali jsme vodku a všichni chlapi z vesnice šli sousedovo ženu hledat. Když jsme ji nakonec našli, vypili jsme vodku a jeden po druhém jsme ji ojeli. No to vám byla taková legrace..." Reportér dědečkovi vysvětlil, že o něčem takovém nemůže psát, a zeptal se ho, jestli nemá ve své paměti nějakou smutnou, tragickou vzpomínku. "Jo, jednou, to jsem se ztratil..."
984 znaků, 7 smsek Známka: 2.5 Hlasů: 0 Čteno: 2260x Posláno: 228x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Ze života
88/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Zlata
Zítra - Andrea
Pozítří - Jonáš
Popozítří - Václav/Státní svátek
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.050839900970459