Dnes je Pátek 23. Března 2018,  Svátek má Ivona Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Několik hráčů hraje golf, už se blíží k poslední jamce, když se jednomu z nich podaří odpálit svůj míček na nedaleké pastviště s kravami. Muž se domluví s ostatními, aby hráli dál, že on půjde míček hledat a že se pak sejdou na čaji v klubu. Po dlouhé době, když už jeho přátelé dávno sedí v klubu, se on objeví, celý potrhaný, samá modřina a podlitina. Všichni se seběhnou a ptají se, co se mu stalo.
"Já přesně nevím, šel jsem hledat ten míček, a nemohl jsem ho pořád najít. Až jsem si všiml jedné krávy, která se tak divně svíjela, jako bolestí. Tak jsem k ní šel, a zvedl jsem jí ocas, a spatřil jsem míček, jak ho tam měla pevně zasazený. Jenže to nebyl můj míček, to byl žlutý Titlist. A v tom jsem spatřil jednu dámu, jak ke mně přichází a také hledá svůj míček. Tak jsem znovu zvedl ocas té krávy a řekl jsem té dámě: 'To vypadá jako vaše.' A to je poslední, co si pamatuji."
898 znaků, 6 smsek Známka: 2.5 Hlasů: 0 Čteno: 2380x Posláno: 301x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Ze života
97/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Ivona
Zítra - Gabriel
Pozítří - Marián
Popozítří - Emanuel
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.055336952209473