Dnes je Sobota 21. Října 2017,  Svátek má Brigita Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Americka vyzvedna sonda zjistila nad jednou sibirskou vesnickou epicentrum neznameho zareni. Mezi spickovymi rozvedciky byl na primy prikaz prezidenta USA vypsan bleskovy konkurz, jehoz sitem prosel agent, proti nemuz byl James Bond cinovy vojacek. Dostal kryci jmeno Vana a byl neprodlene vyslan do one vesnicky, kde zrovna shodou okolnosti probihala folklorni slavnost. Vana se vmisil mezi domorodce. Pres vsechna specialni skoleni se k Vanovi prichomytl muzik: "Poslys, Vano, vypadas sice jako Rus, ale neco mi rika, ze Rus nebudes." Vana popadl vodku a obratil do sebe cely stakan. "Bat, Vano, pijes sice jako Rus, ale neco tady u srdce mi rika, ze Rus nejsi," krouti hlavou muzik. Vana vyskoci na stul a predvede perfektniho kozacka. Muzik porad krouti hlavou, a to dokonce i kdyz Vana skvele zahraje na balalajku, vybaguje pakl machorky a zazpiva zvucnym hlasem Katusu. "Stejne," povida muzik, "ty skutecnej Rus nebudes!" Vanovi povoli nervy, sbali celou akci a vrati se do Pentagonu. Vubec nechape, kde udelal chybu. To je ovsem jasne velicimu dustojnikovi, ktery se zjevne nezbavil urcitych predsudku: "To jsem si mohl myslet, ze vy cernosi vsechno zkurvite!"
1175 znaků, 8 smsek Známka: 2.46 Hlasů: 70 Čteno: 25187x Posláno: 2014x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Rasové
1/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Brigita
Zítra - Sabina
Pozítří - Teodor
Popozítří - Nina
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.07417893409729