Dnes je Neděle 22. Října 2017,  Svátek má Sabina Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Je jedna rodina: Otec,matka, tri syni a krava. Jednoho dne se matka vzbudí a vidí kravu na louci mrtvou. Zhrozí se jedina jejich obživa je mrtvá tak se oběsí v kuchyni. Zachvíli se vzbudí otec vidí: manželka mrtvá, kráva jediná jejich obživa mrtvá tak nic objesí se. Po chvíli se vzbudí první syn vydí: fotr mrtvej, matka mrtvá, kráva jediná jejich obživa mrtvá a tak se de utopit. U řeky potká vílu a ta říka: "když mě 5x ojedeš tak vše vrátím zpět" tak jo, ale u 4 čísla už nemuže a tak ho víla utopí. Zachvíli se vzbudí druhý syn vydí: oba rodiče mrtvý, kráva, jediná jejich obživa, mrtvá a tak se de utopit. U řeky potká vílu a ta říká: "když mě 10x opýcháš tak vše vrátím zpět." tak jo, ale u 7čísla už nemůže a tak ho víla utopí. Pak se vzbudí nejmladší syn a vidí: oba rodiče mrtvý, kráva, jediná jejich obživa, mrtvá a braši pryč. Tak se de utopit. Tak potká vílu a ta říká: "když mě 15x opýcháš tak vše vrátím zpět." On se zamyslí a říká a proč ne 20x a proč ne 30x a proč ne 35x. Víla se na něj usměje a říka: "tak jo!" On ji sjede od hlavy až k patě a říká: "jo a ty mi pak zdechneš jak ta kráva".;)
1118 znaků, 7 smsek Známka: 1.77 Hlasů: 10 Čteno: 6308x Posláno: 258x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Sprosťárny
105/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Sabina
Zítra - Teodor
Pozítří - Nina
Popozítří - Beáta
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.053571939468384