Dnes je Pátek 20. Července 2018,  Svátek má Ilja Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Kupte si hru pro PC nebo hrací konzoli
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Jde černoch po ulici a najde láhev. Tak je zvědavej a otevře ji, z láhve vyletí džin a říká černochovi, že mu splní jedno přání. Tak černoch se ušklebuje, že jedno přání je málo a že ho teda nevyužije pro sebe, ale pro celý národ černochů a povídá dzinovy: "Tak víš co, postav most z Afriky do Ameriky, aby se všichni ti hladoví černoši dostali bez problemů do Ameriky a mohli začít novej lepší život." Dzinna na to povída, že je moc malej na takovýhle velký přání, jestli prý tam černoch nemá něco lehčího. Černoch se zamyslí, a říká po chvilce. No tak dobře, tak zařiď aby všichni černoši byli stejně chytrý jako beloši. Dzin zakoulí vočima na chvíli se zamyslí a pak se zeptá černocha: "A chces ten most ctyř nebo šesti proudovej???"
744 znaků, 5 smsek Známka: 1.92 Hlasů: 3 Čteno: 5187x Posláno: 549x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O národech
43/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Ilja
Zítra - Vítězslav
Pozítří - Magdaléna
Popozítří - Libor
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.051121950149536