Dnes je Pondělí 24. Září 2018,  Svátek má Jaromír Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  své Fórky i SMS můžete podepsat NICKEM nebo EMAILEM
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Vždy když medvěd potká lišku, tak ji vášnivě pomiluje. Lišce to je už protivné tak si ji nechá u ježka zašít. Druhý den, ale potká nedvěda a medvěd:
"Liško, dej." "Ne, medvěde mám ji zašitou." "Liško, dej mi." "Ne, medvěde mám ji zašitou." "Liško tak dej mi." "Tak, jo" a liška si ji rozpáře. Zítra ji ale začne hryzat svědomí a zase si jí nechá u ježka zašít. Druhý den ji zase potká mědvěd: "Liško, pojď mrdat." "Ne, medvěde mám ji zašitou, a už jsem s tím skončila." "Liško, pojď na to" škemrá medvěd" "Ne medvěde." "Liško, pojď" "Tak, jo" a liška si ji rozpáře. Druhý den ji ale zase začne hryzat svědomí, zajde za ježkem a nechá si ji zašít. Den na to zase potká medvěda a ten: "Liško pojď skočit na to" "Ne medvěde, opravdu ne" "Liško, lištičko pojď na to" "Ne" "No tak lištičko." "No tak jo." Ráno zase začne lišku hryzat svědomí a jde za ježkem aby jí ji zašil. Toho to už ale dopálí: "Liško, kdybych věděl, že jsi taková kurva tak jsem ti tam dal zip."
976 znaků, 7 smsek Známka: 2.04 Hlasů: 6 Čteno: 5057x Posláno: 449x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O zvířátkách
73/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Jaromír
Zítra - Zlata
Pozítří - Andrea
Popozítří - Jonáš
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.05890417098999