Dnes je Pátek 23. Února 2018,  Svátek má Svatopluk Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  originální zvonění na mobil: zvuky ptáků, zvuky zvířat, hurmoné hlášky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > O zvířátkách

Prochází se zajíc lesem a neví do čeho píchnout. V dálce ale spatří postavu přibíhající v teplákové soupravě. "Kurva, takhle zdálky vypadá jako Schwarzenegger," povídá si zajíc pro sebe a pro jistotu se beží podívat blíž. Zjistí, že v jejich lese pobíhá skutečně slavný svalovec a hned se mu v hlavě urodí plán. "Pane Schwarzenegger, pane Schwarzenegger, nezlobte se že vás zdržuju, ale mohl bych vás požádato laskavost? Chodíte sem běhat každý den?" ptá se zajíc. "No jasně," odpoví Arnold. "A pane Schwarzenegger, mohl byste zítra, až poběžíte kolem jen nepatrně zvednout ruku a říct: Nazdar zajíci," škemrá zajíc. Arnold mu to slíbil a zajíc ihned začal po lese na zítřejší ráno svolávat zvířátka. Pozval kavku, medvěda, lišku, vránu, jelena, kunu i veverku. "Přijď se zítra ráno podívat na paseku," říkal všem. Zvířátka se scházejí a zajíc sedí v obrovském klobouku v houpací židla v hubě má strašně dlouhý doutník, nohu přehozenou přes nohu. V dálce se již objevila silueta Arnolda, který když přiběhl ke zvířátků podle domluvy zvedl ruku a povídá: "Nazdar zajíci." Zajíc si jen odfoukl kouř z doutníku a odpověděl: "Víš co, jdi do píči!!!!"
1154 znaků, 8 smsek Známka: 4.75 Hlasů: 15 Čteno: 8371x Posláno: 525x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O zvířátkách
42/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Svatopluk
Zítra - Matěj
Pozítří - Liliana
Popozítří - Dorota
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.058288097381592