Dnes je Úterý 23. Října 2018,  Svátek má Teodor Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Dva padesátníci, Kohn a Aristid, si vyšli na procházku za město, aby si na jarním sluníčku zabojovali se svou počínající obezitou. Jak tak kráčejí, předjede je krásná dívka v minisukénce na kole. Než se zmůžou na komentář - "bum" - , milé dívce praskla zadní pneumatika. Po několika krocích ji dojdou, zatímco ona stojí nešťastně nad kolem nevěda co počít. "Aristid," povídá Kohn, "šel pomalu naší procházku, já slečně pomůžu s opravou a pak tě dojdu!" Aristid tedy pomalu pokračuje když ho najdenou asi po půl hodině předjíždí Kohn na kole. "Ale Kohn, co to je za chování, pomůžeš slečně opravit kolo a pak jí ho vezmeš," rozhorlí se Aristid. "To bys mi křivdil, Aristid. Bylo to takhle: Opravil jsem ho a když dívenka poděkovala, lehla si do trávy, svlékla si kalhotky a vybídla mne: Teď si za odměnu vezměte co chcete..... Tak jsem si vzal to kolo." "Chytrej, Kohn, a mazanej, kdyby si vzal ty kalhotky, jistě by mu byly malé."
938 znaků, 6 smsek Známka: 1.92 Hlasů: 17 Čteno: 7562x Posláno: 721x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Židovské
31/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Teodor
Zítra - Nina
Pozítří - Beáta
Popozítří - Erik
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.043040037155151