Dnes je Pondělí 23. Července 2018,  Svátek má Libor Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Hraje takhle jednou zena golf, a zaleti ji micek nekam mezi stormy. Jde jej proto hledat, a uvidi zabaka uvezneneho v pasti na mysi. Zabak povida:" Kdyz me pustis, splnim ti tri prani. Ale je tu jedna podminka; vsechno, co si budes prat, splnim tvemu manzelovi 10x!" Zena tedy zabaka uvolni z pasti, a povida:"Souhlasim s tvymi podminkami..." Prvnim pranim si tedy preje byt tou nejkrasnejsi zenou na svete. A zabak ji povida:"Jsi si tim pranim opravdu jista? Tvuj manzel ted bude 10x hezci nez ty! A bude pro vsechny zeny naprosto neodolatelny jako Adonis" Zena na to:"To mi prece nevadi, bude mit oci jen pro mne, kdyz budu tou nejkrasnejsi zenou na svete." "Takze abrakadabra", povida zabak a stane se. Jako druhe prani povida:"A ted chci byt tou nejbohatsi zenou na svete!" Zabak povida:"Ale to pak tvuj manzel bude 10x bohatsi nez jsi ty!" Ale to mi nevadi, je to prece muj manzel, co je moje, je jeho, a co je jeho je moje." povida zena. "Takze abrakadabra", povida zabak a stane se. "A jake je tve treti prani?" pta se zabak. "Chtela bych mit lehci infarkt." Povida zena. A jakepak z toho plyne ponauceni? Zeny jsou velice chytre, nikdy si s nimi nezahravejte! Upozorneni pro zeny: Zde, prosim, prestante cist, toto je konec vtipu, A krasne si uzivejte pocitu vitezstvi. Muzsti ctenari pokracuji dale. > > > > > > A jeji manzel dostal 10x lehci infarkt nez zena! A jakepak z toho plyne ponauceni? Zeny jsou opravdu hloupe, ale mysli si pravy opak.
 Poslal: PeTr
1463 znaků, 10 smsek Známka: 2.45 Hlasů: 5 Čteno: 1860x Posláno: 199x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O ženách
148/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Libor
Zítra - Kristýna
Pozítří - Jakub
Popozítří - Anna
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.053077936172485