Dnes je Pátek 20. Října 2017,  Svátek má Vendelín Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > O ženách

Jde pani blize neurceneho veku vecer po meste. Prichazi na roh parku a premysli: Uz je tma a udajne v parku radi nejaky nasilnik, ktery uz znasilnil nekolik zen. Nakonec zvitezi lenost a pani se vyda parkem. Kdyz je skoro uprostred parku, na dohled proti ni se objevi postava muze, ktery se pri chuzi mirne koleba a ma dosiroka roztazene ruce. Pani ztuhne a zacina litovat, ze park neobesla. Muz se stale priblizuje. Ted uz zena zacina uvazovat logicky. Napadne ji, ze ma na sobe novy kostym i spodni pradlo. Kdyz se muz stale priblizuje a je jasne, ze se znasilneni nevyhne, rozhodne se, ze zachrani alespon obleceni a zacne se svlekat. Za chvili jiz stoji cela naha na cesticce v parku a ocekava nejhorsi. Muz se dopotaci k ni a povida: "Uhni, strasidlo, nesu sklo!"
776 znaků, 5 smsek Známka: 1.84 Hlasů: 8 Čteno: 7511x Posláno: 593x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O ženách
17/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Vendelín
Zítra - Brigita
Pozítří - Sabina
Popozítří - Teodor
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.067353963851929