Dnes je Sobota 21. Října 2017,  Svátek má Brigita Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Líbí se Vám Fórky? A máte své WWW stránky? Dejte na ně náš odkaz.
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Přijel president Putin do Washingtonu. Američané mu ukazují všechny zázraky a to nejmodernější co mají a tak se Putin ptá, jestli si může telefonovat i do pekla. Ale samozřejmě. Tak ruský president vytočí dané číslo a tam se ozve: "Tady Lucifer!" Putin je velice spokojený a ptá se kolik je dlužen. 5 dolarů. Za nějaký čas přijede president George Bush do Moskvy. Aby nebyli rusové pozadu, tak mu taky ukazují jejich zázraky, co už vše dokázali a tak se president Bush ptá na oplátku, jestli se i od nich může dovolat do pekla. Přinesou mu telefon, Bush vytočí číslo a tam se ozve: "Haló, tady Lucifer." Bush spokojený zavěsí a ptá se kolik to stojí. Tu vyskočí Putin a říká: "Vidíš, to je ten rozdíl mezi námi, to co u vás stálo 5 dolarů, tady za to zaplatíš jen 5 kopjejek." "Není divu," říká Bush. "U nás je to zaoceán a tady je to místní hovor."
857 znaků, 6 smsek Známka: 3.31 Hlasů: 29 Čteno: 9265x Posláno: 817x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O Rusku
20/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Brigita
Zítra - Sabina
Pozítří - Teodor
Popozítří - Nina
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.053716897964478