Dnes je Čtvrtek 18. Ledna 2018,  Svátek má Vladislav Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Kupte si hru pro PC nebo hrací konzoli
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Ve starem dobrem carskem Rusku prijde vnoucek za svym dedem a rika: "Dedecku, znate Ivana carevice? Ja slysel, ze jste ho videl". "Co? No samozrejme, ze jsem ho videl, chlapce!" vykrikne deda vzrusene. "A jak se takova vec sebehne?" na to vnoucek. "To bylo tak, chlapce. Jednou jsem pracoval na poli a najednou - kdo nejede kolem, Ivan carevic, slunicko nase, sokolik jasny. Zastavil u mne a rika: 'Hej, dedku sundej kalhoty!' A tak jsem sundal kalhoty. To vis, byl to on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. A navic mel kus. A on zase: 'Hej, dedku vykalej se!' A tak jsem se vykalel. To vis, byl to on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. A navic mel v ruce tu kus. A on: 'Hej, dedku snez to lejno!' No, a tak jsem ho snedl. To vis, byl to on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. A navic mel v ruce porad tu kus. No a Ivan carevic se zacal smat, az mu kus vypadla z ruky. Rychle jsem priskocil, popadl kus, namiril ji na Ivana carevice a povidam: 'Slez dolu z kone!' To vis, mel jsem strach. Vzdyt to byl on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. Ale mel jsem v ruce kus. On slezl z kone a ja rikam: 'Sundej kalhoty!' To vis, porad jsem mel strach. Vzdyt to byl on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. Ale mel jsem v ruce tu kus. On sundal kalhoty a ja na to: 'Vykalej se, Ivane carevici!' To vis mel jsem ten strach, vzdyt to byl on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. Ale porad jsem mel v ruce kus. No, on se vykalel a ja na nej: 'Snez to lejno, Ivane carevici!' To vis, porad jsem jeste mel strach. Vzdyt to byl on - slunicko nase, sokolik jasny, Ivan carevic. - A ty se me ptas, jestli znam Ivana Carevice? Me, se kterym snidal na jednom poli?!"
1711 znaků, 11 smsek Známka: 3.68 Hlasů: 7 Čteno: 3563x Posláno: 274x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Černý humor
104/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Vladislav
Zítra - Doubravka
Pozítří - Ilona
Popozítří - Běla
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.045918941497803