Dnes je Úterý 23. Října 2018,  Svátek má Teodor Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Líbí se Vám Fórky? A máte své WWW stránky? Dejte na ně náš odkaz.
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Zazvoni telefon, zvedne ho Pepicek. "Kdo vola?" zepta se. "Tady tata." "Ahoj, co chces tati," povida Pepicek. "Mam pro tebe takovy ukol, bez a podivej se kde je mama!" Tak se jde Pepicek poslusne kouknout, kde je mama a za chvili se vrati a povida: "Maminka je v loznici s nejakym panem." "A co delaji, " zepta se ho otec. "Lezi spolu v posteli a hekaji," odpovi Pepicek. "Tak bez ke mne do pokoje a v supliku mam pistoli, tak ji vem a zastrel toho pana." Za chvili se Pepicek vrati a povida: "Tak jsem ho zastrelil a co dal?" "Ted bez do kuchyne, vem tam sekacek na maso a usekni mamince hlavu." Pepicek odbehne za chvili se vrati a rika: "A co dal?" "Tak Pepicku, vem tu hlavu, bez na balkon a vyhod ji z balkonu." A Pepicek rekne: "Ale tati, vzdyt my prece zadnej balkon nemame." "Aha," ozve se na druhe strane sluchatka, "tak prominte, to je omyl."
860 znaků, 6 smsek Známka: 2.79 Hlasů: 53 Čteno: 14324x Posláno: 513x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Černý humor
18/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Teodor
Zítra - Nina
Pozítří - Beáta
Popozítří - Erik
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.053843975067139