Dnes je Středa 21. Listopadu 2018,  Svátek má Albert Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  vložte svou oblíbenou SMS
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > O Bohu

Přijdou tři chlapy za Svatým Petrem,v ráji je však narváno,tak se je jich Petr zeptá jak zemřeli,že může přijmout jenom jednoho. Tož první povídá:"no já se takhle vrátím ze služební cesty,manželka nahá v posteli,votevřu tedy skříň,vlítnu do koupelny a nikde nikdo,ažvyběhnu na balkon a tam vidím jak se někdo drží za římsu dupu mu na ruce až spadnul,jak sem byl nasranej tak sem za ním ještě hodil ledničku a najednou mě trefil infarkt". Druhej povídá:"já sem takhle neměl co dělat tak sem si vyndal na balkon běžící pás bežím běžím a najednou prdho skrat a já jak sem bylrozběhlej tak sem přepad přez zábradlí,ale naštěstí jsem se zachytil o patro níž za balkon,ale pak mě nákej blbec začal šlapat na ruce a já sem spad". "A co ty" povídá Petr třetímu. "Já sem takhle dostal chuť si zapíchat zaskočil jsem tedy za jednou kámoškou,najednou se však vrátil její manžel tak sem se schovado ledničky a víc už nevím!"
920 znaků, 6 smsek Známka: 2.4 Hlasů: 73 Čteno: 18208x Posláno: 2333x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O Bohu
2/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Albert
Zítra - Cecílie
Pozítří - Klement
Popozítří - Emílie
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.050345897674561