Dnes je Pondělí 18. Června 2018,  Svátek má Milan Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  vložte svou oblíbenou SMS
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

V Americe má kázat papež a tak se Jack Nicholson a Michael Jackson vypraví do kostela a že si nechají požehnat. Přijdou do kostela, ten narvaný, kázání v plném proudu a tak se Michael Jackson rozhodne, že na sebe upoutá pozornost. Jde před oltář a tam začne tancovat. Jack Nicholson se mezitím pohodlně rozvalí v lavici, nasadí si sluneční brýle, zapálí si doutník a chroupe popcorn. Náhle Michael Jackson vidí, že se papež zvedl, přistoupil k Jacku Nicholsonovi a pokřižoval ho. Ten se zvedl, pokynul Michaelovi Jacksonovi a spolu odchází. Venku ho Michael zastaví a ptá se ho: "Jak je to možný? Já se tam snažím a on požehná akorát tobě..." "On mi nepožehnal. Přišel ke mě a řekl "Típni ten doutník (ukázal na doutník), popadni tu kukuřici (ukázal na kukuřici na podlaze), seber toho negra (ukázal na Michaela Jacksona) a vypadni (ukázal na dveře)"."
860 znaků, 6 smsek Známka: 3.19 Hlasů: 4 Čteno: 5464x Posláno: 686x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Církevní
63/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Milan
Zítra - Leoš
Pozítří - Květa
Popozítří - Alois
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.04866099357605