Dnes je Středa 21. Března 2018,  Svátek má Radek Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  své Fórky i SMS můžete podepsat NICKEM nebo EMAILEM
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

U Židů je prý zvyk, že nevěsta musí po svatební noci ukázat svatebčanům prostěradlo, byla-li panna. Protože Sára pannou nebyla, nachystala jí matka na noční stolek lahvičku červeného inkoustu. Zatímco se novomanželé a hosté veselili, po domě se motal Sářin malý bratříček, kterého k té slávě nevzali. Lahvičku samozřejmě rozlil. Inkoust jako inkoust, řekl si, a tak vzal z otcova stolu zelený, jímž starý Moric podtrhával ve velké knize účty. Mezitím dorazili alkoholem zmožení novomanželé, vtrhli do ložnice, zhasli, dali se do díla a pak, když manžel usnul, vychrstla Sára na prostěradlo inkoust. Ráno už svatebčané netrpělivě čekají, kdy nevěsta ukáže prostěradlo. Sára celá rozespalá ho strhla z postele, odnesla do kuchyně a roztáhla. Svatebčané přímo zařvali, Sára koukla na to nadělení a nejradši by se propadla, když vtom její matka duchapřítomně zvolala: "Co se řehtáte, blázni? Nebo snad závidíte? Copak holka může za to, že jí manžel propíchnul žlučník?"
973 znaků, 7 smsek Známka: 4.12 Hlasů: 6 Čteno: 3494x Posláno: 226x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Židovské
103/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Radek
Zítra - Leona
Pozítří - Ivona
Popozítří - Gabriel
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.070690155029297