Dnes je Čtvrtek 24. Května 2018,  Svátek má 1a Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  potřebujete něco prodat nebo koupit? Je tu náš bazar
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Na hot-line zavolala čerstvá uživatelka počítače: "Haló, včera jsem si u vaší firmy koupila počítač a myslím, že je rozbitý..."
"A jak se ta závada projevuje?" zeptal se servisní technik.
"Počítač neustále píská," odpověděla nervózně uživatelka a přiložila sluchátko telefonu k počítači.
"Hmm, slyším to," potvrdil technik a zmasíroval si mírně ohluchlé ucho. Vysoké "trrrrr" se mu dravě zakouslo do bubínku. "Je to nepříjemné! Já počítačům moc nerozumím; mám ho doma první den, ale že s tím budou takové problémy, jsem nečekala," zdůraznila naštvaně uživatelka. "Chápu vás. Můžete mi říci, kdy to pískání začalo?" "Ihned, když jsem podruhé zapnula počítač. Na obrazovce se objevilo nějaké hlášení o tom, že mám invalidní disk a ještě 'press any key'. Anglicky trochu rozumím, tak jsem zmáčkla klávesu..." "Nemáte v mechanice zasunutou disketu?" "Myslíte takové to hranaté, placaté v té malé škvírce?" zeptala se opatrně uživatelka. "Ano, přesně to mám na mysli." "Tak to tam mám." "Tak ji vysuňte..., použijte k tomu ten čudlík, co máte u té škvírky," snažil se srozumitelně popsat postup. "Hotovo, vysunuto," zajásala vitězoslavně uživatelka. "Stále to ovšem píská," odvětila zklamaně a přiložila sluchátko k počítači. "Ano, ano, slyším to! Zkuste teď vypnout a znovu zapnout počítač," poradil slyšitelně nervózní technik a chytl se za druhé ohluchlé ucho. Bylo slyset jen zvuky startujicího počítače a po chvilce se znovu začalo ozývat vysoké 'trrrr.' "Už to zase píská," řekla rezignovaně uživatelka. "To po telefonu asi nevyřešíme. Za chvíli přijedu k vám a zkusím se na to
podívat na místě." "To je fajn, budu vás čekat. A teď už můžu tu klávesu pustit?" "Jakou klávesu?" zeptal se zmatený technik. "No, teď už tam žádné hlášení 'press any key' nebylo..." "Ano... už... tu... klávesu... puťte," procedil mezi zuby technik. "Jee, už to nepíská..."
1889 znaků, 12 smsek Známka: 2.44 Hlasů: 4 Čteno: 7549x Posláno: 849x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Počítačové
30/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - 1a
Zítra - Viola
Pozítří - Filip
Popozítří - Valdemar
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.048316955566406