Dnes je Pátek 21. Září 2018,  Svátek má Matouš Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > Ostatní

Sedi dva v hospode. Telepat a hypnotizer. Uzavrou sazku. Telepat: "O co, ze uhodnu vsechno, co se stane do tri minut?" Hypnotizer: "O fernet!" Telepat: "Vidis tamhle tu priopilou kocku? No v tom rohu... Jo - tu. Tak ta tady do tri minut udela striptyz." Po trech minutach uz notne opila dama opravdu tanci naha na stole odhazujic v dal sve spodni pradlo, nacez ji s omluvami hostum vyvadi personal. Hypnotizer: "Dobry - tady mas ten fernet. Ale ted ti ukazu neco ja. Jenom k tomu potrebuju vic klidu." Telepat: "Dobra - zaplatime a pujdeme ven." Po chvili - v pritmi na lavicce v parku na sidlisti. Hypnotizer: "Vidis to treti okno zprava v patym patre - to s tim balkonem? Tak odtud vyleze za tri minuty chlap a vyhodi televizi." Hypnotizer: "To se ti nepodari. O flasku ferneta!" Hypnotizer: "Tak jo - sleduj..." Hypnotizer upre zrak smerem k oknu a soustredi se az to skoro bzuci. Po trech minutach - telepat: "Nic - tak co se deje?" Hypnotizer: "Jeste pockej, ja vic zaberu..." Po peti minutach - telepat: "Nejde to, co?" Hypnotizer: "To neni mozny. Jeste vydrz!" Po deseti minutach - telepat: "Pojd zpatky do hospody. Aspon ses snazil." Hypnotizer: "Ne! Dej mi jeste dve minuty..." Po ctvrt hodine vybehne na balkon chlap a rve: "No nemam, kurva, já tu televizi nemam!"
1290 znaků, 9 smsek Známka: 2.62 Hlasů: 10 Čteno: 6573x Posláno: 589x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Ostatní
11/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Matouš
Zítra - Dariana
Pozítří - Berta
Popozítří - Jaromír
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.066763162612915