Dnes je Středa 13. Prosince 2017,  Svátek má Lucie Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Rom se jde oběsit a potká ho zajíc. "Co děláš?" ptá se. "Chci se oběsit." "A proč?" "Protože se mi narodilo dalsí dítě." "A jíš mrkvicku?" "Ne," odpoví cikán. "No to musíš!" Tak cikán odejde a jí mrkev. Za rok se mu narodi dalsí dítě a tak se jde oběsit. Potká zajíce. "Co děláš?" "Chci se oběsit." "A proč?" "Protože se mi narodilo dítě." "A jíš mrkvičku?" ptá se zajíc. "Jo," odpoví rom. "A strouhanou?" "Ne." "No to musíš!" Tak jde rom domů a jí strouhanou mrkev, a za rok se mu narodí další dítě. Jde se tedy oběsit a potká zajíce. "Co to děláš?" "Chci se oběsit." "A proč?" "Protože se mi narodilo další dítě." "A jíš mrkvicku?" "Jo." "A strouhanou?" "Jo." "A se zmrzlinou?" "Ne." "No to musíš!" Tak jí rom strouhanou mrkev se zmrzlinou a za rok se mu narodí další dítě. Jde se oběsit a potká zajíce. "Co to děláš?" "Chci se oběsit." "A proč?" "Protože se mi narodilo další dítě." "A jíš mrkvicku?" "Jo." "A strouhanou?" "Jo." "A se zmrzlinou?" "Jo." "A mrdáš?" ptá se zajíc. "Jo," odpoví rom. "No to nesmíš!"
1022 znaků, 7 smsek Známka: 1.82 Hlasů: 18 Čteno: 9016x Posláno: 456x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Rasové
83/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Lucie
Zítra - Lýdie
Pozítří - Radana/Radan
Popozítří - Albína
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.056200981140137