Dnes je Pondělí 11. Prosince 2017,  Svátek má Dana Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  originální zvonění na mobil: zvuky ptáků, zvuky zvířat, hurmoné hlášky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky > Děti a spol.

Paní učitelka ve škole chce zahájit první hodinu sexuální výchovy, ale neví, jak. Nakonec ji přeci jenom něco napadne a řekne: "Tak děti. Až přijdete domů, tak se zeptejte rodičů, jak přcházejí děti na svět. A kdo přinese nejlepší vysvětlení, vyhraje zájezd do Krkonoš na dva týdny." Pepíček přijde domů a ptá se maminky, jak děti přicházejí na svět. Maminka váhá, ale po chvíli veme jablíčko, rozkrojí ho, vyndá semínka a povídá: "Toto jsou Pepíčku semínka, ty se dají do země a vyroste strom. A tak to chodí pořád dokola." A jabličko mu dá na svačinu do kapsy u kalhot. Druhý den se paní učitelka ptá. Anička odpoví: "Prosím, děti nosí čáp." Přihlásí se Maruška: "Děti nosí také vrána." Najednou se přihlásí Pepíček a říká: "Ja to také vím." Paní učitelka říká: "No tak povídej." Pepíček neví, jak by začal. Tak si chce sáhnou pro jablíčko, co má v kapse u kalhot a povídá: "Počkejte, ja ho vytáhnu....." Paní učitelka rychle zasáhla a řekla: "Ne Pepíčku, vyhráváš zájezd."
983 znaků, 7 smsek Známka: 2.08 Hlasů: 15 Čteno: 6405x Posláno: 1442x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Děti a spol.
54/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Dana
Zítra - Simona
Pozítří - Lucie
Popozítří - Lýdie
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.050586938858032