Dnes je Úterý 25. Září 2018,  Svátek má Zlata Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  na dárek: polyfonní melodie, barevné animace a obrázky pro Mobily
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Sedí muž v baru vedle atraktivní blondýnky, ale nějak nemá odvahu k ní promluvit. Po třech panácích si dodá odvahu a řekne jí: "Slečno máte moc, krásné prsa, chtěl bych je hladit." Ona na to: "Hele nechte si toho pane." On se posilní dalšími třemi panáky a osmělí se: "Slečno. máte moc krásný zadeček, chtěl bych ho plácat." "Hele, nechte si toho pane, jinak zajdu pro svého přítele!" odpoví ona. Chlap si ji zase chvíli nevšímá. Mezi tím si dá další tři panáky a svěří se jí: "Slěčno, já bych naplnil vaši komůrku lásky vodkou a všechnu bych ji vysál." Slečna už toho má dost a jde za svým přítelem vyhazovačem a začne mu vše líčit. Když mu řekne první co jí řikal pán, on se zamračí. Když mu řekne druhou nabídku, od pána, tak si vyhazovač vyhrne rukávy, a když mu řekne o té vodce, vyhazovač si zase rukávy sundá a jako, že nic. Ona: "Co je Pepo, to ho nepůjdeš zmlátit?" "Blbneš, to musí být pěkná korba, když dovede vypít tolik vodky!" odvětí ji nato její přítel.
976 znaků, 7 smsek Známka: 2.45 Hlasů: 28 Čteno: 13593x Posláno: 492x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Muži X ženy
19/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Zlata
Zítra - Andrea
Pozítří - Jonáš
Popozítří - Václav/Státní svátek
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.043267965316772