Dnes je Pondělí 23. Října 2017,  Svátek má Teodor Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Starý rabín se rozhodl, že zjistí jaké jsou životní plány jeho syna, který právě absolvoval střední školu. Zavolal si jej tedy a sdělil mu: "Synu, rád bych věděl, jaká bude tvá budoucí kariéra." Na to položil na stůl tři předměty ? šek na 100 liber, sklenku whiskey a kvalitní knihu. Poté se znovu obrátil k synovi a řekl: "Podle toho, jaký předmět si zvolíš, poznáme tvou budoucnost. Když si vezmeš šek, bude z tebe gambler a to je zlé. Když si vezmeš sklenku whiskey, bude z tebe pijan a to je ještě horší. Avšak pokud si vezmeš knihu, stane se z tebe rabín jako z tvého otce." Mladík byl celý zmatený. Právě ukončil školu a neměl vůbec představu o tom, co chce dělat. Po chvíli přemýšlení usoudil, že je pouze jediná možná odpověď. Vzal šek na 100 liber a strčil jej do kapsy. Rychle vyprázdnil i sklenku whiskey, popadl knihu a zmizel. Starý rabín strnul. nedokázal vůbec pochopit, co se to vlastně stalo. Pak se mu rozsvítilo. Začal se bít pěstmi v hruď a naříkavě zvolal: "Aj jaj, a ja jaj? bude z něj katolický kněz."
1032 znaků, 7 smsek Známka: 2.4 Hlasů: 8 Čteno: 3475x Posláno: 199x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Židovské
105/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Teodor
Zítra - Nina
Pozítří - Beáta
Popozítří - Erik
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.079383134841919