Dnes je Pondělí 23. Července 2018,  Svátek má Libor Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Pepíček přijde do školy a paní učitelka říká: "Dnes máte tři úkoly. Zjistíte: 1. Kdo k vám přišel na návštěvu, 2. Jestli můžete dojít tatínkovi pro noviny a 3. Jakou má sestřička nejoblíbenější hračku." - Pepíček jde k mamince a ptá se: "Mami, kdo k nám přišel na návštěvu?" - Maminka: "Co je ti do toho!" Pepíček přijde k tatínkovi: "Tati, můžu ti dojít pro noviny?" - Otec na to: "Jen běž, jen běž!" Pepíček jde za sestřičkou a ptá se jí: "Terezko, jaká je tvoje nejoblíbenější hračka?" - Terezka odpoví: "Opička s červenou pr*elkou." Pepíček přijde druhý den do školy, paní učitelka ho vyvolá a ptá se: "Tak Pepíčku, jaký máš úkol?" - Pepíček: "Co je ti do toho?" Paní učitelka: "Pepíčku, mám dojít pro pana ředitele?" - Pepíček: "Jen běž, jen běž!" Paní učitelka: "Víš vůbec, Pepíčku, kdo je to pan ředitel?" - Pepíček: "Opička s červenou pr*elkou!"
861 znaků, 6 smsek Známka: 2.67 Hlasů: 22 Čteno: 7132x Posláno: 711x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Ze školy
55/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Libor
Zítra - Kristýna
Pozítří - Jakub
Popozítří - Anna
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.049555778503418