Dnes je Úterý 18. Září 2018,  Svátek má Kryštof Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  můžete vkládat i své Fórky
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Na pouti se mezi kolotoči a stánky s tureckým medem usadil lidový léčitel. Brzy se shromáždil půlkruh lidí. Léčitel vystoupil zpoza plenty a vykřikuje: "Dámy a pánové, teď uvidíte zázraky, dovedu léčit všechny lidské obtíže, je tu nějaký dobrovolník? Tak třeba vy, pane, vy, s těma berlema." Tak tam dobelhá jeden chudák, napůl chromý a léčitel mu řekne, aby šel za plentu, tož on tam dobelhá. "Chce se ještě někdo zúčastnit tohoto zázraku?" Zvedne se jedna ruka a k ní hlas: "Já pych to fkufil, já totif fpatně mvuvím..." "Výborně, jděte si taky za plentu!" Pak začne tancovat kolem plenty a něco mumlat a po deseti minutách vykřikne: "Ty, kdož jsi kulhal, zahoď berle!" Zpoza plenty se ozvou tupé zvuky padajících předmětů "A ty, kdož jsi šišlal, promluv jasným hlasem!" "Plosím, ten f těma beulema fpadnuv na zem..."
827 znaků, 6 smsek Známka: 3.88 Hlasů: 2 Čteno: 3239x Posláno: 433x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie Ostatní
73/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Kryštof
Zítra - Zita
Pozítří - Oleg
Popozítří - Matouš
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.051013946533203