Dnes je Středa 26. Září 2018,  Svátek má Andrea Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Plaví se ve středověku posadka i s kapitánem na lodi uz přes rok a ještě neviděli ženskou. Tak si ho furt někde v podpalubí honí, až jednoho dne přiběhne jeden plavčík a řiká:"našel jsem na zádi takovej soudek. Má vyraženej suk zhruba ve vejšce přirození a kdyz tu díru vymažete sádlem,chytnete ho a zavřete oči, tak je to úplně úžasný." Námořníci tedy neustále souloží se sudem, až ho naplnili. Pak ho zazátkovali a hodili přes palubu. Dva měsíce na to přistanou na jednom pustém ostrově, aby nabrali vodu a zásoby, a objeví, že tam žije řád jeptišek, který se tam ukryl před celým světem a jeptisky aby se jenom mohli modlit bez hříšných myšlenek na chlapy. No a zjistí ještě, že jsou všechny jeptišky těhotné. Kapitán se tedy ptá, jak je to možné, když tu není ani jeden chlap. Matka představená mu odpoví:"To je boží zázrak. Jednoho dne nám příliv přinesl soudek, a v něm byl nějaký vosk. Tak sme z toho nadělaly svíčky a od tý doby jsou všechny těhotný......"
972 znaků, 7 smsek Známka: 2.98 Hlasů: 11 Čteno: 7597x Posláno: 295x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O sexu
92/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Andrea
Zítra - Jonáš
Pozítří - Václav/Státní svátek
Popozítří - Michal
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.055978059768677