Dnes je Středa 12. Prosince 2018,  Svátek má Simona Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Tip:  Kupte si hru pro PC nebo hrací konzoli
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Přijímají nového člena do JZD, který tvrdí, že umí zvířecí řeči. Předseda povídá : "Tak si Tě vyzkoušíme." Přijdou do prasečáku a tam zakvičí svině. Předseda povídá : "Co řikala?" Chlápek : "No, že porodila minulej tejden 8 selat a vy jste jinapsali jenom 5." "No, je to pravda," řiká předseda, "deme dál." Přijdou do kravína a tam zabučí kráva. Předseda povidá : "Co řikala?" A chlápek : "No, že dojí denně průměrně 12 litrů a vy ji píšete jenom 9." "V pořádku, je to pravda," řiká předseda, "deme dál." Přijdou do slepičárny a tam zakdáká slepice. Předseda : "Co řikala?" Chlápek na to : "No, že nese denně 6 vajec a vy jí píšete jenom 4." "Máte pravdu, nelhal jste," říká předseda, "rozumíte tomu." Tak jdou podepsat tu smlouvu do kanceláře, přecházej ten jezeďáckej dvůr a tam zamečí uvázaná koza. Předseda hned křičí: "Drž hubu, to bylo jenom jednou a to sem byl vožralej."
886 znaků, 6 smsek Známka: 1.87 Hlasů: 22 Čteno: 7883x Posláno: 581x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O zvířátkách
44/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Simona
Zítra - Lucie
Pozítří - Lýdie
Popozítří - Radana/Radan
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.055881977081299