Dnes je Úterý 18. Prosince 2018,  Svátek má Miloslav Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  potřebujete něco prodat nebo koupit? Je tu náš bazar
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Fórky >

Jede pankac v autobuse a vidi jeptisku. Tak k ni jde bliz a povida: "Hele, jeptisko, dneska je tak krasne, pojd si zasukat." Ta se vod nej odvrati a na zastavce "U klastera" vystoupi. Druhej den to samy, treti den totez. Pankac vystoupi celej znicenej na konecny a autobusak se ho pta: "Ty mas nejakej problem, co?" Tak se daj do reci, pankac mu vsechno rekne a nakonec mu autobusak povida: "To mas jednoduchy. Pockej si na ni u klastera u cesty v tom krovi v nedeli v jedenact hodin. To jde zrovna od zpovedi a branit se nebude." Tak to pankac taky presne udelal. Ceka tam, na sobe prosteradlo a uz vidi jeptisku. Vylitne na ni a zahulaka: "Ha, ja jsem duch svaty. Pojd si se mnou zasukat!" a jeptiska na to: "Vis, duchu svaty, rada bych ale mam kramy, tak snad jedine zezadu..." Zalezou do krovi, pankac ji to udela jednou, dvakrat,... petkrat, uz nemuze tak ze sebe strhne prosteradlo a zarve: "Ha, ha, ja sem pankac..." A jeptiska ze sebe strhne hadry a povida: "Ha, ha, ja sem ridic autobusu...!"
1009 znaků, 7 smsek Známka: 1.8 Hlasů: 39 Čteno: 16348x Posláno: 993x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email   SMS na Oskar
 Náhodný Fórek
Přejít na začátek kategorie O teplouších
10/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Miloslav
Zítra - Ester
Pozítří - Dagmar
Popozítří - Natálie
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.056733131408691