Dnes je Neděle 17. Prosince 2017,  Svátek má Daniel Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Pošlete si na mobil jakýkoliv barevný obrázek (svůj i z internetu)
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Zábavné texty > Zábavné

Prdotlumiče

Vážený pane / paní,
byli jsme upozorněni na Vás, jako na zájemce o naše výrobky a dovolujeme si Vám nabídnouti náš licencovaný vynález, který se nám podařilo sestrojit díky zvláštním a dlouholetým zkušenostem a velké námaze. Zajisté i Vy, jako většina lidí, trpíte větry. Jest to věc jistě nepříjemná a proto Vám doporučujeme:
Naše modely prdotlumičů v cenách:
Typ II.A - provedení je z lesklé gumy a dá se namontovati na každou pr*el. Větry odcházejí, aniž by jste to zpozoroval/a/. Zvláštní tlumič odstraní zápach tak, že můžete, jak se říká, srát jako Diana a nikdo nic nezmerčí. Cena je 1.499,- Kč, typ II.B s počítadlem prdů 1.699,- Kč.
Typ III. Grand Prix - smaltovaný, je zlepšen o rozprašovač voňavek, který se při každém usrání automaticky napojí a vyprskne. Užití tohoto modelu je pr*elní rozkoší, a svádí Vás, abyste sral/a/ jako Lion od večera do rána, neboť kdo sere a prdí, ten si zdraví tvrdí. Cena je 1.999,- Kč.
Typ IV. Special Extra - silně chromovaný. Mimo voňavky má ještě namontován hrací strojek, který je poháněn nastřádanými prdy. Při každém usrání hraje píseň: - Prd sem, prd tam (tango) - Sral za plotem, kroutil hlavou (foxtrot) - Nasráno v povlíkačkách (ploužák) - Vosí žihadlo v pr*eli (kvapík) Pro jeptišky a faráře dodáváme tento model s andělským zvoněním. Cena modelu v luxusním provedení s kolínskou vodou, krabičkou speciálních pudrů pro Vaši ctěnou pr*el a dárkem zdarma pouze za 3399,- Kč.
Dovolujeme si Vám oznámiti, že na Vaši pr*el jsme byli upozorněni Vašimi přáteli a spolupracovníky, kteří tvrdí, že není vůbec dýchatelný vzduch v okolí 50 m od Vás, když si userete, a proto by bylo na čase a ve Vašem zájmu, aby jste si některý z modelů zakoupil/a/.
Za odbytové oddělení: ing. Prdoslav Usraný, Csc.
Smradlenka s.r.o.
výroba prdotlumičů
Sradotín
Známka: 1.69 Hlasů: 27 Čteno: 14915x Posláno: 802x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email
 Náhodný Text
Přejít na začátek kategorie Zábavné
1/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Daniel
Zítra - Miloslav
Pozítří - Ester
Popozítří - Dagmar
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2017 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.052642107009888