Dnes je Čtvrtek 16. Srpna 2018,  Svátek má Jáchym Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Kupte si hru pro PC nebo hrací konzoli
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Zábavné texty > Ze života

Jak se vyhnout vojne!


Vysoce vazeny pane prezidente,

Obracim se na Vas s prosbou o zprosteni povinne vojenske sluzby vzhledem k obtizne rodinne situaci, ve ktere se nalezam:
Mam 24 let a ozenil jsem se s vdovou ve veku 44 let. Ma manzelka ma dceru ve veku 25 let; shodou okolnosti se stalo, ze s touto
dcerou me manzelky se ozenil muj otec, cimz se stal mym zetem,nebot si vzal mou dceru.V teto souvislosti je ma dcera zaroven i mou macechou.
Me manzelce a mne se v lednu narodil syn; toto dite je bratrem manzelky meho otce, tedy jeho svagrem. Zaroven, jakozto bratr me macechy,je i mym strycem, to znamena, ze muj syn je mym strycem.
Manzelka meho otce , tedy ma dcera, porodila na velikonoce chlapce, ktery je zaroven mm bratrem, nebot je synem meho otce,
a zaroven i vnukem, protoze je synem dcery me manzelky. Jsem tudiz bratrem meho vnuka a vzhledem k tomu, ze jsem manzelem
tchyne otce tohoto ditete, jsem tedy v postaveni otce sveho otce a zaroven i bratrem jeho syna. Jsem tedy sam sobe dedeckem.
Z techto duvodu Vas, vazeny pane prezidente, prosim o zprosteni vojenske sluzby, nebot, jak znamo, zakon nedovoluje povolavat do armady zaroven dedecka, otce i syna z jedne rodiny.

Verim, pane prezidente, ze projevite pochopeni pro mou situaci.
Známka: 1.47 Hlasů: 29 Čteno: 11550x Posláno: 621x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email
 Náhodný Text
Přejít na začátek kategorie Ze života
8/10  -Zpět-  


Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Jáchym
Zítra - Petra
Pozítří - Helena
Popozítří - Ludvík
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.073734045028687