Dnes je Úterý 25. Září 2018,  Svátek má Zlata Přidat k oblíbeným   Jako domovskou
Fórky.cz - dobře roztříděné vtipy, citáty a Smsky, zasílání na mobily
Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Tip:  Kupte si hru pro PC nebo hrací konzoli
Přidat kategorii
Náměty
Kontakt

Zábavné texty > Počítačové

Lidský mozek - výzkum

Jak vyplynulo ze společného výzkumu specializovaných týmů vývojového oddělení firmy I.B.M. a Apple, katedry otevřených mozků z University Of Singapore, špionážních jednotek firem Microsoft a Borland Intl., skupiny kolem vývojáře společnosti USRobotics pana D.B.L.Braina, komise pro rozvoj pružného myšlení britské Sněmovny Lordů, vysokého komisaře ( 1,95 cm) OSN pro ochranu vědomí, podvědomí, svědomí a černého svědomí pana I.Q. De Fifthy, a konečně zástupce vrchního velení Pentagonu gen. mjr. I. M. Vůla, je kapacita lidského mozku z percentuálního hlediska rozdělena takto:
- 7% (!) zabírá vlastní operační systém
- 2% jsou věnována obslužným TSR rutinám a driverům
- 1% obsazuje tabulka přerušení
To je oněch "využitých" 10% mozkové kapacity. A teď dále:
- 85% je vyhrazeno virtuálnímu disku, který obsahuje sadu programových balíků, jako např. komunikační program pro bezdrátové dálkové spojení (Telepatia 2.1), elegantní fligth simulator (LevitMania 4.0), velmi účinné antivirové programy NoAIDS 1.0 a SartanKiller Plus, vědecký kalkulátor OneAndOne II, a nesčíslné množství drobných utilit (např. KardioDebugger, HairColorChanger apod.)

K velkému zklamání výzkumníků se však ukázalo, že všechny tyto softwarové produkty jsou kryty passwordy, které se nepodařilo objevit. Zbylá kapacita mozku je rozdělena takto:
- 11% tzv. Extended Visual Memory (většinou ale velmi slabá a plná vadných sektoru)
- a zbylých 9% je zatím nevyužito a slouží občas jako doplněk pro prvních 10% v řídkých případech větších myšlenkových procesu na úrovni operačního systému (ze známých osobností těchto 9% využíval pouze A.Einstein a L. Da Vinci).
Výzkumníci dále objevili množství slotů pro přidavné paměťové karty, SoundBlaster, myš apod. Po skončení práce se vědci rozešli ve velmi špatné náladě a za hysterických výkřiků gen.mjr. I.M. Vůla, který vyhrožoval jaderným útokem, jestli mu nebude objasněno, o co vlastně šlo.

Toto vše je naprostá pravda... můzete si to ověřit u výše zmíněných institucí.
Známka: 2.96 Hlasů: 6 Čteno: 6663x Posláno: 345x
Oznámkujte:
(jako ve škole)
Poslat jako/na: Email
 Náhodný Text
Přejít na začátek kategorie Počítačové
3/10  -Zpět-  


Svobodni.cz
Volte stranu, která se EU a Bruselu nebojí.
Vítejte na Fórky.cz zábavném severu s vtipy, básničkami, smskami a citáty. Doufáme, že se budete dobře bavit a dobrou náladou odbaříte i své (ne)známé a (ne)přátele..;o)
Pokud máte nebo znáte nějaké dobré vtipy nebo smsky neváhejte a pošlete nám je na těchto stránkách, my i všichni naši návštěvníci budou mít jistě radost.
U:
H:
Dnes - Zlata
Zítra - Andrea
Pozítří - Jonáš
Popozítří - Václav/Státní svátek
Co nejraději čtete / prohlížíte si na internetu?
Celkem Hlasů: 5938 

Vaše náměty, Kontakt

© 2001-2018 Copyright R.P., All rights reserved
Studio En Face

Time: 0.047873973846436